Jesteś tutaj: O nas

O nas

Czar Kawy powstała z miłości do kawy. Bardzo lubimy pyszną kawę i staramy się naszym klientom zaoferować wyśmienite produkty. W naszej ofercie znajdą Państwo kawy ziarniste, mielone i rozpuszczalne. Oprócz kawy proponujemy Państwu także wyśmienite herbaty, zarówno w liściach jak i ekspresowe.

Wszystkie produkty pochodzą z rynków zagranicznych, sami je przywozimy i nie korzystamy z produktów przeznaczonych na rynki wschodnie. Nasz towar pochodzi z Niemiec, Holandii, Francji i Włoch.

Do dobrej kawy jest oczywiście potrzebny dobry ekspres. W naszej ofercie znajdą Państwo jedne z najlepszych jak nie najlepsze ekspresy do kawy marki Jura. Oferujemy ekspresy używane które są sprawdzone, przeserwisowane, wyczyszczone i w pełni sprawne.

U nas znajdą Państwo także części zamienne do różnych ekspresów oraz filtry i środki czystości, aby móc dbać o ekspres we własnym zakresie.

Świadczymy także usługi z zakresu naprawy i serwisowania ekspresów. Nasze wieloletnie doświadczenie przysłuży się Państwu w długoletniej eksploatacji ekspresu. Specjalizujemy się w marce Jura ale także serwisujemy takie marki jak Siemens, Bosch, Nivona, Saeco, DeLonghi.


ZAPRASZAMY